Medocentrum.cz - obchod moderního včelaře

Vítáme Vás na stránkách včelařské prodejny MEDOCENTRUM

Vážení zákazníci, naše internetové stránky slouží především k Vaší informovanosti o cenách a námi nabízeném zboží. NESLOUŽÍ primárně jako ESHOP, JSME KAMENNÁ PRODEJNA - preferujeme Váš nákup v naší prodejně. Pouze v případě, že nemůžete přijet k nám do prodejny osobně, použijte objednávkový formulář. Vždy když k nám pojedete nakupovat, předem se informujete na tel. 222 563 589 na zboží nebo cenu. Nemůžeme garantovat dostupnost veškerého zboží  na prodejně, nicméně 99% zboží je k dispozici !!! 

         KARTA MEDOCENTRUM - SLEVA NA VEŠKERÉ ZBOŽÍ 5% !!!!!!!!!!!!!!

PRODEJNA OTEVŘENA     PRODEJNA OTEVŘENA       PRODEJNA OTEVŘENA PRODEJNA OTEVŘENA     PRODEJNA OTEVŘENA       PRODEJNA OTEVŘENA  PRODEJNA OTEVŘENA     PRODEJNA OTEVŘENA       PRODEJNA OTEVŘENA PRODEJNA OTEVŘENA     PRODEJNA OTEVŘENA       PRODEJNA OTEVŘENA PRODEJNA OTEVŘENA     PRODEJNA OTEVŘENA       PRODEJNA OTEVŘENA

Výkupní cena vosku - až 200,-Kč za kg - více info na  >>>KARTA MEDOCENTRUM >>>

Výměna za mezistěny - 1Kg za 34,-Kč - více info na  >>>KARTA MEDOCENTRUM >>>

Mezistěny nabízíme výhradně z českého vosku od Včelařství Škola!!!

Cena mezistěn bez slevy 390,-Kč s kartou Medocentrum 370,-Kč 

Ceny medu  -    >>>KARTA MEDOCENTRUM >>>   

Prosíme pozor!!! objednávky léčiv mají přednost před Vámi objednaným zbožím přes e-shop  !!!!!  

NOVINKA - Výhradní zastoupení na českém trhu Italské firmy SAF NATURA - kvalitní medomety, pohony a příslušenství za rozumné ceny - nyní můžete objednat        >>>ZDE>>>          pro obchody i VO ceny - VO ceník na vyžádání 

POZOR!!! dotace na APIGUARD a FORMIDOL registrované léčivo proti Varroáze 40% z SZIF POZOR!!! - pokud nevyplníte požadované údaje , nemáte nárok na dotaci a Vaše objednávka bude autoaticky STORNOVÁNA !!!  Do komentáře objednávky vyplňte čestné prohlášení že nejste plátci DPH a Vaše chovatelské registrační číslo!!! Pro ZO ČSV stačí poslat pouze objednávku, v případě, že si nejste jistí s objednávkou volejte 222563589,  objednávka léčiv:  >>>ZDE>>>                 

!!!!!!POZOR!!!!! MEDOVINY A MEDY  ZASÍLÁME POUZE NA VAŠE RIZIKO -  REKLAMACE PŘI ROZBITÍ PŘEPRAVOU NEVYŘIZUJEME A PENÍZE NEVRACÍME ALKOHOL VE SKLE SE NESMÍ POSÍLAT - PPL REKLAMACI AUTOMATICKY NEUZNÁVÁ, OBJEDNÁNÍM SOUHLASÍTE S TĚMITO PODMÍNKAMI!!!!!!POZOR!!!!!

Prosím před objednáním zboží se důkladně seznamte s podmínkami internetového obchodu avšak stále Vám doporučujeme osobní odběr v naší prodejně. 


Slevy pro internetový obchod:

DOPORUČUJEME VÁM OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ V NAŠÍ PRODEJNÉ. Ceny produktů jsou stejné jak v naší prodejně tak i pro objednání přes internet. Na zboží objednané přes internet se nevztahují slevy karty MEDOCENTRUM.


Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a zájem a doufáme, že budete s naším zbožím i s našimi službami spokojeni.

Slevy při osobním nákupu ve včelařském domě Medocentrum:
Při nákupu nad 5000,-Kč obdržíte zákaznickou kartu Medocentrum se kterou budou všechny Vaše nákupy se slevou 5%. S kartou Medocentrum máte ještě další výhody, které najdete v NAVIGACI - Karta Medocentrum.
Váš včelařský dům Medocentrum