Medocentrum.cz - obchod moderního včelaře

Vítáme Vás na stránkách včelařské prodejny MEDOCENTRUM

Vážení zákazníci, naše internetové stránky slouží především k Vaší informovanosti o cenách a námi nabízeném zboží. NESLOUŽÍ primárně jako ESHOP, JSME KAMENNÁ PRODEJNA - preferujeme Váš nákup v naší prodejně. Pouze v případě, že nemůžete přijet k nám do prodejny osobně, použijte objednávkový formulář. Vždy když k nám pojedete nakupovat, předem se informujete na tel. 222 563 589 na zboží nebo cenu. NEGARANTUJEME dostupnost zboží ani cenu !!! 

Výkupní cena vosku - až 200,-Kč za kg - více info na  >>>KARTA MEDOCENTRUM >>>

Mezistěny nabízíme výhradně z českého vosku od Včelařství Škola!!!

Cena mezistěn bez slevy 389,- Kč s kartou Medocentrum 369,50- Kč

 Ceny medu  -    >>>KARTA MEDOCENTRUM >>>   


Prosíme pozor!!! s platností od 22.8.2016 nevykupujeme ani nevyměňujeme voští. Důvodem je že dodavatel nám oznámil zrušení této služby pro včelaře. DĚKUJEME za pochopení !!!!!  

Prosíme pozor!!! objednávky léčiv mají přednost před Vámi objednaným zbožím přes e-shop  !!!!!  

NOVINKA - Výhradní zastoupení na českém trhu Italské firmy SAF NATURA - kvalitní medomety, pohony a příslušenství za rozumné ceny - nyní můžete objednat        >>>ZDE>>>          pro obchody i VO ceny - VO ceník na vyžádání 

POZOR!!! dotace na APIGUARD a FORMIDOL registrované léčivo proti Varroáze 70% z SZIF POZOR!!! - pokud nevyplníte požadované údaje , nemáte nárok na dotaci a Vaše objednávka bude autoaticky STORNOVÁNA !!!  Do komentáře objednávky vyplňte čestné prohlášení že nejste plátci DPH a Vaše chovatelské registrační číslo!!! Pro ZO ČSV stačí poslat pouze objednávku, v případě, že si nejste jistí s objednávkou volejte 222563589,  objednávka léčiv:  >>>ZDE>>>                 

!!!!!!POZOR!!!!! MEDOVINY A MEDY  ZASÍLÁME POUZE NA VAŠE RIZIKO -  REKLAMACE PŘI ROZBITÍ PŘEPRAVOU NEVYŘIZUJEME A PENÍZE NEVRACÍME !!!!!!POZOR!!!!!

 INFORMACE

Výslovně na základě opatření SZPI č. P057-10831/17/D02 informuji o nutnosti stažení z trhu potraviny vedené pod číslem Záznamu o odběru vzorku č. D011-10803/17/A01, tj.: med květový lužní, země původu medu: ČR, datum minimální trvanlivosti: 01. 10. 2018, CZ1343EU, vyrobeno v ČR, vyrábí: Honeypack s.r.o, Dopravní 509/9, 140 00 Praha, velikost výrobku: 900g. 

Tento med v naší prodejně neprodáváme!!!!!!!! 

Prosím před objednáním zboží se důkladně seznamte s podmínkami internetového obchodu avšak stále Vám doporučujeme osobní odběr v naší prodejně. 


Slevy pro internetový obchod:

DOPORUČUJEME VÁM OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ V NAŠÍ PRODEJNÉ. Ceny produktů jsou stejné jak v naší prodejně tak i pro objednání přes internet. Na zboží objednané přes internet se nevztahují slevy karty MEDOCENTRUM.


Děkujeme Vám za Vaši návštěvu a zájem a doufáme, že budete s naším zbožím i s našimi službami spokojeni.

Slevy při osobním nákupu ve včelařském domě Medocentrum:
Při nákupu nad 5000,-Kč obdržíte zákaznickou kartu Medocentrum se kterou budou všechny Vaše nákupy se slevou 5%. S kartou Medocentrum máte ještě další výhody, které najdete v NAVIGACI - Karta Medocentrum.
Váš včelařský dům Medocentrum