Medocentrum.cz - obchod moderního včelaře

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5.  Náš internetový prodej je pouze doplňkovým prodejem naší prodejny. Cena poštovného Vám prodraží nákup. Termnín dodání může být v sezóně až 3 týdny od objednání nebo obdržení částky na účet. Proto Vám Medocentrum doporučuje osobní odběr zboží v naší prodejně. Při osobním odběru ušetříte za poštovné a získáte zákaznickou slevu na veškerý sortiment.

Možnosti platby
 
Dodací podmínky
 
Reklamační řád
 
Ochrana údajů