Medocentrum.cz - obchod moderního včelaře

Dodací podmínky.

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno v co možná nejkratší době. Pozor je však možné, že termín dodání může být ve včelařské sezóně až 3 týdny od obdržení platby nebo od objednání na dobírku. Proto raději vždy doporučujeme osobní odběr nebo se informovat telefonicky na termín dodání. Náš internetový obchod je pouze doplňkový prodej naší prodejny. Proto termín dodání nemusí být vždy nejkratší !!!!!

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.